Naar hoofdinhoud
Logo Sint Maartenskliniek: Sint Maarten op zijn paard die een deel van zijn mantel geeft aan bedelaar
mijnmaartenskliniek

Inlogproblemen met de DigiD app?

Sommige mensen kunnen op dit moment niet inloggen met de DigiD app op hun Android-telefoon. Daardoor kunnen zij ook niet inloggen in ons patiëntportaal. Bekijk de oplossing op deze pagina.

www.digid.nl

Locoregionaal: de één-been-verdoving

Als u aan één been of één voet geopereerd moet worden, is het mogelijk alleen dat been te verdoven, of zelfs alleen uw onderbeen. De anesthesioloog geeft u hierbij twee injecties.

Bij grotere operaties kan de anesthesioloog ervoor kiezen om bij de één-been-verdoving tijdens het prikken een slangetje achter te laten. Daarmee kan na de operatie pijnstilling bijgegeven worden, waardoor de verdoving langer werkt.

Onze behandeling