Naar hoofdinhoud
Logo Sint Maartenskliniek: Sint Maarten op zijn paard die een deel van zijn mantel geeft aan bedelaar
mijnmaartenskliniek

Inlogproblemen met de DigiD app?

Sommige mensen kunnen op dit moment niet inloggen met de DigiD app op hun Android-telefoon. Daardoor kunnen zij ook niet inloggen in ons patiëntportaal. Bekijk de oplossing op deze pagina.

www.digid.nl

Standscorrectie rug

Bij een lumbale columnotomie corrigeert de orthopedisch chirurg zo veel mogelijk de stand van uw onderrug.

Foto van oudere man met stapel boomstammetjes aan het werk in de tuin

Waarom?

U heeft last van een kromgegroeide rug. Om de problemen die u hiervan ondervindt, te verminderen gaat de orthopedisch chirurg de stand van uw onderrug zoveel mogelijk corrigeren (lumbale columnotomie).

Waar moet u zijn?

De Sint Maartenskliniek probeert haar zorg zo dicht mogelijk bij uw woonplaats te organiseren. Sommige behandelingen, zoals operaties, worden echter slechts op een paar locaties uitgevoerd. Het kan daarom zijn dat niet het gehele traject van uw behandeling op dezelfde locatie van de Sint Maartenskliniek plaatsvindt. De voorbereiding en nazorg kunnen bijvoorbeeld ergens anders zijn dan de operatie. In het bericht dat u van ons ontvangt, melden we altijd de locatie waar u verwacht wordt.